Gudme Hal 1

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

 

 13.15-15.30

Herre Liga

15.00 – 16.45

Herre Liga

16.00– 17.30

U13 pige 1+2

15.00 – 16.45

Herre Liga

11.00 – 13.00

Herre Liga 

09.30 – 11.00

U11 drenge 1+2

 

16.15 – 18.00

U15 drenge 1+2+3
(- Oure elever)

16.45 – 18.15

U15 pige 2+3

17.30 – 19.00

U11 pige 1+2

16.45 – 18.15

  1. div. damer +
       U15 dr 1+2

16.00 – 17.45

U15 pige 1+2

11.00 – 12.30

U13 drenge 1+2+3 

 

18.00 – 19.30

U17 1 piger +
U17 ES

18.15 – 20.00

1. div damer +
U19 pige 1 (+  U17)

19.00-20.45

U13 drenge
Hold 1+2+3

 18.15 – 19.45

U19 drenge 1+2

                17.45-19.30

U-19 pige 1 +
1. div. damer

12.30-14.00

U15 dr 4 +
U13 drenge 1

19.30 – 21.00

U19 drenge 1+2

20.00-21.30

Carsten

  20.45 – 22.00

FRI

 19.45 – 21.15

Serie 1 Damer

19.30-21.30

FRI

 

Gudme Hal 2

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

 

16.00 – 18.00

U13 dr 1+2+3

16.00 – 18.00

U13 piger
Hold 1+2+3

16.00 – 17.20

U6+U7+U8

15.00 – 16.45

FRI

15.45 – 17.15

U11 pige 1+2 og
U13 pige 3

08.30-10.00

Fitness

 

18.00 – 20.30

Badminton

18.00 – 19.30

U15 pige 1 +
U17 piger 3  (lokale)

17.20 – 18.20

U9 drenge + piger

16.45 – 18.15

U15 drenge 3+4

17.15 – 18.30

U11 drenge 1+2+3

10.00 – 11.45

U11 pige 1+2 og
U13 pige 3

  20.30 – 22.00

Evt. 1. div. damer

19.30 – 21.00

U17 drenge 3 +
Bobler gym

18.20 – 19.30

U11 drenge 1+2+3 + U13 drenge 3 ?

18.15 – 20.00

U17 drenge 1+2

              18.30 – 20.00

U13 pige 1+2

11.45 – 13.15

U9 drenge + piger

 

19.30 – 21.00

FRI

19.30 – 21.00

Dame Serie 3

20.00 – 21.15

Herre Serie 2

 

21.15 – 22.00

Håndbold-
Fitness

 

Gudme Hal 3

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

16.00 – 16.30

Målmandstræning

16.00 – 16.45

U13 pige 1+2+3

16.00 – 17.15

U4+U5

16.15 – 18.15

U15 1+2

16.30 – 17.15

U11 drenge

10.00 – 11.00

Fri leg

 

16.30 – 18.00

Badminton

17.45 – 18.45

Målvogter Gitte

17.15 – 18.20

U11 drenge 1+2+3

 18.15 – 19.15

Målvogter Niels 

 17.45 – 18.30

U13 pi 1+2 

11.15 – 11.45

U9 drenge + piger

 

18.45 – 19.30

Målvogter Niels

18.45 – 20.00

Old Boys

18.20 – 19.00

U13 drenge 1+2+3

19.15 – 19.45 

Serie 1 damer

18.30 – 20.00 

U13 dr 3

         11.45 – 12.15

U11 pige 1+2 og
U13 pige 3

20.00 – 22.00

Badminton

20.00 – 22.00

19.00 – 22.00

Badminton 

20.30 – 21.15

Håndboldfitness

 

 

Gudme Hal 1

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

 

 13.15-15.30

Herre Liga

15.00 – 16.45

Herre Liga

16.00– 17.30

U13 pige 1+2

15.00 – 16.45

Herre Liga

11.00 – 13.00

Herre Liga 

09.30 – 11.00

U11 drenge 1+2

 

16.15 – 18.00

U15 drenge 1+2+3
(- Oure elever)

16.45 – 18.15

U15 pige 2+3

17.30 – 19.00

U11 pige 1+2

16.45 – 18.15

  1. div. damer +
    U15 dr 1+2

16.00 – 17.45

U-19 pige 1 +
1. div. damer

11.00 – 12.30

U13 drenge 1+2+3 

 

18.00 – 19.30

U17 1 piger +
U17 ES

18.15 – 20.00

1. div damer +
U19 pige 1 (+  U17)

19.00-20.45

U13 drenge
Hold 1+2+3

 18.15 – 19.45

U19 drenge 1+2

         17.45-19.30

U15 pige 1+2

12.30-14.00

U15 dr 4 +
U13 drenge 1

19.30 – 21.00

U19 drenge 1+2

20.00-21.30

Herre s 2

  20.45 – 22.00

 19.45 – 21.15

Serie 1 Damer

19.30-21.30

 

 

Gudme Hal 2

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

 

16.00 – 18.00

U13 dr 1+2+3

16.00 – 18.00

U13 piger
Hold 1+2+3

16.00 – 17.20

U6+U7+U8

15.00 – 16.45

15.45 – 17.30

U11 pige 1+2 og
U13 pige 3

08.30-10.00

Fitness

 

18.00 – 20.30

Badminton

18.00 – 19.30

U15 pige 1 +
U17 piger 3  (lokale)

17.20 – 18.20

U9 drenge + piger

16.45 – 18.15

U15 drenge 3+4

17.30 – 19.15

U13 pige 1+2

10.00 – 11.45

U11 pige 1+2 og
U13 pige 3

  20.30 – 22.00

Evt. 1. div damer

19.30 – 21.00

U17 drenge 3 +
Bobler gym

18.20 – 19.30

U11 drenge 1+2+3 + U13 drenge 3 ?

18.15 – 19.45

U17 drenge 1+2

        18.00 – 19.30

Træningskampe

11.45 – 13.15

U9 drenge + piger

 

19.30 – 21.00

ledig

19.30 – 21.00

Dame Serie 3

19.45 – 21.15

Carsten

 

21.15 – 22.00

Håndbold-
Fitness

 

Gudme Hal 3

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

16.00 – 16.30

Målmandstræning

16.00 – 16.45

U13 pige 1+2+3

16.00 – 17.15

U4+U5

16.15 – 18.15

U15 1+2

15.45 – 17.15

U11 drenge

10.00 – 11.00

Fri leg

 

16.30 – 18.00

Badminton

17.45 – 18.45

Målvogter Gitte

17.15 – 18.20

U11 drenge 1+2+3

 19.15 – 19.45

Serie 1 damer 

 17.15 – 17.45

U15 pi 1+2 

11.15 – 11.45

U9 drenge + piger

 

18.30 – 19.15

Målvogter Niels

18.45 – 20.00

Old Boys

18.20 – 19.00

U13 drenge 1+2+3

19.45 – 20.30 

17.45 – 19.30 

U13 dr 3

         11.45 – 12.15

U11 pige 1+2 og
U13 pige 3

20.00 – 22.00

Badminton

20.00 – 22.00

19.00 – 22.00

Badminton 

20.30 – 21.15

Håndboldfitness