Så sker det: Sæsonen går i gang for alvor for alle GOGs hold

Af 30. september 2016 december 28th, 2018 Nyhedsarkiv

30-09-2016

Så sker det: Sæsonen går i gang for alvor for alle GOGs hold

Se hele listen over alle de mange, der skal i aktion: God sæson til alle

Her er en vist nok nogenlunde komplet liste over alle de mange GOG-, Gudme- og Ourehold, som spiller i morgen lørdag eller i overmorgen søndag.

 

                 

  

 

  

  

 

  

  

 

  

  

 

  

  

 

  

  

 

  

  

 

  

 

01-10-16
  kl. 10:20

U-6 Mix Stævne 1 – 01.10.16
  Pulje 5

Risøhøj
  GOG Håndbold

Ørbæk Midtpunkt
  Ørbæk Midtpunkt – Minibane

  

 

01-10-16
  kl. 11:00

U-6 Mix Stævne 1 – 01.10.16
  Pulje 5

GOG Håndbold
  Krarup Espe Håndbold

Ørbæk Midtpunkt
  Ørbæk Midtpunkt – Minibane

  

 

01-10-16
  kl. 11:40

U-8 Mix Stævne 1 – 01.10.16
  Pulje 6

Østfyns HK
  GOG Håndbold

Ørbæk Midtpunkt
  Ørbæk Midtpunkt – Minibane

  

 

01-10-16
  kl. 12:00

U-12 Pige A
  Pulje 1

Sanderum Håndbold 02
  GOG Håndbold

Sanderumhallen
  Sanderumhallen

  

 

01-10-16
  kl. 12:20

U-8 Mix Stævne 1 – 01.10.16
  Pulje 6

GOG Håndbold
  Svendborg Håndboldklub

Ørbæk Midtpunkt
  Ørbæk Midtpunkt – Minibane

  

 

01-10-16
  kl. 12:30

U-18 Pige 1. Division – 1.halvdel
 
 

Gudme Oure GOG Sydfyn
  Rudersdal Håndbold

GOG Arena
  GOG Arena – Hal 2

  

 

01-10-16
  kl. 12:40

U-8 Mix Stævne 1 – 01.10.16
  Pulje 6

GOG Håndbold
  Østfyns HK

Ørbæk Midtpunkt
  Ørbæk Midtpunkt – Minibane

  

 

01-10-16
  kl. 12:45

U-12 Drenge C
  Pulje 2

GOG Håndbold
  Kerteminde HK

GOG Arena
  GOG Arena – Hal 1

  

 

01-10-16
  kl. 13:15

U-12 Drenge B
  Pulje 2

BR 66 Langeskov
  GOG Håndbold

Langeskov Idrætscenter
  Langeskov Idrætscenter – Hal

  

 

01-10-16
  kl. 13:30

Fynsserien Damer
  Pulje 1

GOG Håndbold 2
  Stenstrup IF

GOG Arena
  GOG Arena – Hal 1

  

 

01-10-16
  kl. 15:30

2. Division Herrer
  Pulje 2

GOG Håndbold 2
  IK Skovbakken

GOG Arena
  GOG Arena – Hal 2

  

 

02-10-16
  kl. 09:45

U-10 Pige B
  Pulje 2

DHG Odense
  GOG Håndbold

Dalumhallerne
  Dalumhallen – Hal 2

  

 

02-10-16
  kl. 10:30

U-14 Drenge A
  Pulje 1

DHG Odense 2
  GOG Håndbold 2

Dalumhallerne
  Dalumhallen – Hal 1

  

 

02-10-16
  kl. 10:30

U-10 Drenge B
  Pulje 2

DHG Odense
  GOG Håndbold

Dalumhallerne
  Dalumhallen – Hal 2

  

 

02-10-16
  kl. 11:00

U-14 Pige A
  Pulje 2

SUS Håndbold
  GOG Håndbold

Ullerslev Kultur- og Idrætscenter

  

 

02-10-16
  kl. 11:30

U-12 Drenge A
  Pulje 1

Aarup BK
  GOG Håndbold

Aarup Fritidscenter
  Aarup Fritidscenter – Hal 1

  

 

02-10-16
  kl. 11:30

U-10 Drenge A
  Pulje 1

TPI-Odense
  GOG Håndbold

Paarup-Hallerne
  Paarup-Hallerne 1

  

 

02-10-16
  kl. 12:00

U-16 Pige 2. Division
  Pulje 1

DHG Odense
  GOG Håndbold

Dalumhallerne
  Dalumhallen – Hal 2

  

 

02-10-16
  kl. 15:00

Primo Tours Ligaen
  Pulje 1

FC Midtjylland
  Odense HC

Sportscenter Ikast
  IBF Arena Hal A

  

 

02-10-16
  kl. 15:00

Fynsserien Herrer
  Pulje 1

He-Ry 67
  GOG Håndbold 3

Ryslingehallen
  Ryslingehallen

  

 

02-10-16
  kl. 16:00

U-12 Pige C
  Pulje 2

GOG Håndbold
  Humble Håndbold

GOG Arena
  GOG Arena – Hal 2

  

 

02-10-16
  kl. 16:20

Serie 2 Herrer
  Pulje 2

Ollerup/Skerninge . I.F. 2
  GOG Håndbold 4

Vester Skerningehallen
  Vester Skerningehallen

  

 

02-10-16
  kl. 16:30

U-18 Pige 2. Division
  Pulje 1

DHG
  Oure GOG Sydfyn

Dalumhallerne
  Dalumhallen – Hal 1

  

 

02-10-16
  kl. 16:45

U-18 Drenge 1. Division – 1.halvdel Pulje 1

GOG Håndbold
  SUS Nyborg

GOG Arena
  GOG Arena – Hal 2

  

 

02-10-16
  kl. 17:00

U-14 Drenge A
  Pulje 1

GOG Håndbold 1
  Højfyn Håndbold HF

GOG Arena
  GOG Arena – Hal 1

  

 

02-10-16
  kl. 18:00

U-16 Drenge 1. Division – 1.halvdel
  Pulje 2

GOG Håndbold
  Oure I.E. HK

GOG Arena
  GOG Arena – Hal 1

  

 

02-10-16
  kl. 18:00

U-16 Pige 1. Division – 1.halvdel
  Pulje 3

GOG Håndbold
  Slagelse Håndboldklub

GOG Arena
  GOG Arena – Hal 2

  

 

                    

  

 

  

  

 

  

  

 

  

  

 

  

  

 

  

  

 

  

  

 

  

 

01-10-16
  kl. 12:30

U-18 Pige 1. Division – 1.halvdel
  Pulje 1

Gudme Oure GOG Sydfyn
  Rudersdal Håndbold

GOG Arena
  GOG Arena – Hal 2

  

 

02-10-16
  kl. 12:30

U-14 Drenge A
  Pulje 1

DHG Odense 1
  Gudme Håndboldklub

Dalumhallerne
  Dalumhallen – Hal 1

  

 

02-10-16
  kl. 14:45

U-18 Drenge 1. Division – 1.halvdel
  Pulje 2

Roskilde Håndbold
  Gudme Håndboldklub

Roskilde Hallerne
  Roskilde Hallerne D 2

  

 

02-10-16
  kl. 15:20

Serie 2 Damer
  Pulje 2

Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2
  Gudme Håndboldklub 2

Vester Skerningehallen
  Vester Skerningehallen

  

 

02-10-16
  kl. 15:30

U-16 Drenge 1. Division – 1.halvdel
  Pulje 1

Oure Elite Håndbold
  Gudme Håndboldklub

Oure Idrætscenter
  Oure Idrætscenter

  

 

02-10-16
  kl. 16:30

U-18 Pige 2. Division
  Pulje 1

DHG Odense
  Gudme Oure GOG Sydfyn

Dalumhallerne
  Dalumhallen – Hal 1

  

 

 

01-10-16
  kl. 12:30

U-18 Pige 1. Division – 1.halvdel
  Pulje 1

Gudme Oure GOG Sydfyn
  Rudersdal Håndbold

GOG Arena
  GOG Arena – Hal 2

  

 

02-10-16
  kl. 11:15

U-16 Pige 1. Division – 1.halvdel
  Pulje 1

Næsby IF
  Oure I.E. HK

Næsbyhallerne
  Næsbyhallerne – Hal 2

  

 

02-10-16
  kl. 12:30

U-16 Pige A
  Pulje 1

Højfyn Håndbold HF
  Oure I.E. HK

Vissenbjerg Hallerne
  Vissenbjerg Hallerne 1

  

 

02-10-16
  kl. 16:30

U-18 Pige 2. Division
  Pulje 1

DHG Odense
  Gudme Oure GOG Sydfyn

Dalumhallerne
  Dalumhallen – Hal 1

  

 

02-10-16
  kl. 16:55

U-18 Drenge 1. Division – 1.halvdel
  Pulje 3

FIF
  Oure I.E. HK

Frederiksberg-Hallerne
  Frederiksberg Opvisning

  

 

02-10-16
  kl. 18:00

U-16 Drenge 1. Division – 1.halvdel
  Pulje 2

GOG Håndbold
  Oure I.E. HK

GOG Arena
  GOG Arena – Hal 1

  

 

02-10-16
  kl. 19:05

U-16 Pige 2. Division
  Pulje 1

TPI-Odense
  Oure I.E. HK

Paarup-Hallerne
  Paarup-Hallerne 1

  

Skriv en kommentar