Lige her finder du alle GOG Håndbolds resultater efter jul

Af 10. januar 2017december 26th, 2018Nyhedsarkiv

10-01-2017

Lige her finder du alle GOG Håndbolds resultater efter jul

Her kan du blandt andet se, hvordan det gik for GOGs herrer i 2. division

 

 

 

 

 

 

Række

Pulje

Hjemmehold

Udehold

 

 

Resultat

 

 

 

 

 

 

U-18 Drenge 1. Division B – 2.   halvdel

Pulje 1

Oure I.E. HK

Slagelse/Korsør

 

 

31-30

 

 

 

 

 

 

U-16 Pige 1. Division B – 2.   halvdel

Pulje 1

Oure I.E. HK

Hjemly IE Hillerslev

 

 

29-23

 

 

 

 

 

 

U-16 Pige 2. Division B (2.halvs)

Pulje 1

Oure I.E. HK

Næsby IF

 

 

17-22

 

 

 

 

 

 

U-16 Pige 2. Division A (2 Halvs)

Pulje 1

Oure I.E. HK

GOG Håndbold

 

 

24-23

 

 

 

 

 

 

U-16 Drenge 1. Division B – 2.   halvdel

Pulje 1

Oure I.E. HK

Hjemly IE Hillerslev

 

 

   

 

 

 

Række

 

Hjemmehold

Udehold

 

 

Resultat

 

U-18 Drenge 1. Division A – 2.   halvdel

 

Gudme Håndboldklub

Rødovre HK

 

 

28-30

 

Serie 2 Damer (2. Halvs)

 

Gudme Håndboldklub 2

Risøhøj 2

 

 

22-15

 

U-16 Drenge Liga – 2. halvdel

 

Gudme Håndboldklub

TIK – Taastrup

 

 

19-32

 

2. Division Damer

 

Gudme HK

SUS Nyborg

 

 

17-16

 

U-14 Drenge A   Ungdomspokalturnering – 3. runde

 

DHG Odense

Gudme Håndboldklub

 

 

29-21

 

 

Række

 

Hjemmehold

Udehold

 

 

Resultat

U-14 Drenge 1. Division A (2   Halvs)

 

GOG Håndbold

IF Stjernen, Odense

 

 

35-16

U-12 Drenge B (2 Halvs)

 

GOG Håndbold 2

Tved GI

 

 

23-23

U-12 Pige C (2 Halvs)

 

Rolfsted IF

GOG Håndbold

 

 

17-17

Serie 3 Damer (2. Halvs)

 

GOG Håndbold 3

Nr. Lyndelse/Søby HK 2

 

 

17-19

U-10 Drenge A (2 Halvs)

 

Nyborg GIF

GOG Håndbold 1

 

 

13-25

U-10 Pige B (2 Halvs)

 

GOG Håndbold

BR 66 Langeskov

 

 

19-8

U-14 Pige C (2 Halvs)

 

Vindinge BK Håndbold

GOG Håndbold

 

 

11-12

Serie 1 Damer (2. Halvs)

 

GOG Håndbold 2

Risøhøj

 

 

20-23

U-10 Drenge A (2 Halvs)

 

GOG Håndbold 2

DHG Odense

 

 

12-13

U-12 Drenge B (2 Halvs)

 

Vissenbjerg G.& I.F.

GOG Håndbold 1

 

 

8-27

U-12 Drenge AA

 

IF Stjernen Odense

GOG Håndbold

 

 

29-22

U-12 Pige AA

 

GOG Håndbold

DHG Odense

 

 

22-31

Serie 2 Herrer (2. Halvs)

 

GOG Håndbold 4

He-Ry 67 2

 

 

20-24

U-14 Drenge A (2 Halvs)

 

GOG Håndbold

BR 66 Langeskov

 

 

29-26

U-14 Pige 1. Division A (2 Halvs)

 

GOG Håndbold

SUS Håndbold

 

 

23-20

2. Division Herrer

 

IK Skovbakken

GOG Håndbold 2

 

 

29-32

U-16 Drenge Liga – 2. halvdel

 

GOG Håndbold

FIF

 

 

40-25

U-16 Pige 2. Division A (2 Halvs)

 

Oure I.E. HK

GOG Håndbold

 

 

24-23

U-16 Pige 1. Division A – 2. halvdel

 

GOG Håndbold

Slagelse Håndboldklub

 

 

24-24

U-18 Drenge Liga – 2. halvdel

 

GOG Håndbold

FIF

 

 

33-21

Skriv en kommentar