Ikke for at prale…Men…

Af 3. september 2016 december 29th, 2018 Nyhedsarkiv

03-09-2016

Ikke for at prale…Men…

Ved du, hvem der er trænere for GOGs hold i denne sæson?

Vi er ikke så gode til at prale i GOG…

 

Og det heller ikke for at prale, at vi skriver dette opslag…

 

Men her er navnene på alle trænerne i GOG Håndbold i den kommende sæson.

 

Og det er ikke for prale. Sådan er det bare.

 

LIGA   HERRE

T

Jakob   Larsen

LIGA   HERRE

T

Mathias   Albrektsen

Dame   2. Div GUDME   p4

T

Thomas Brandt

Dame   2. div GUDME   p4

T

Michael   Madsen

Dame   Fynsserie

H

Birgit   Kildelund

Dame   Fynsserie

H

Tina Aaby

Dame   Fynsserie

T

Annette   Kildelund

 

 

 

Dame   s.2

T

Mikkel   Bender

Dame   s.2

H

Charlotte Hornemann

Herre   Fynsserie GOG   3

T

Keld   Vilhelmsen

Herre   Fynsserie GOG 3

T

Niels   Jensen

Herre   s 2

T

Zemir   Osmanovic

Ungdomsgruppen

 

 

2.   Divison Herrer

T

Keld   Vilhelmsen

2.   div/U18 målmand

T

Niels   Jensen

u18   Dr1. 

T

Mathias   Albrektsen

u18   Dr1. 

H

Jan   Jakobsen

u18   Dr 2 Gudme HK

T

Christoffer   M Z Rasmussen

u18   Dr 2 Gudme HK

H

Annette   Mortensen 

U   18 DR 3 Oure

T

Mark   Petersen

u16   Dr 1 

T

Carsten   Jensen

u16   Dr 1

 

 

u16   Dr 2 Gudme

T

Jens   Brandt

u16   Dr 2 Gudme

H

 

u18   GOG/Oure/Gudme

T

Kasper   Andersen (HIK)

U18  GOG/OURE Gudme

T

Torben   Ryg

U18Ligap1 GOG/OURE Gudme

T

 

u18   P2. GOG/Oure/Gudme     T

T

Nikoline   L kryger Nielsen

u16   Pige 1

T

 

u16   Pige 1

T

Henrik   Okkerstrøm

 

 

 

U16Pige   2

T

Annette   Knudsen

 

 

 

 

 

 

Børnegruppen

 

 

u14   Dr 1

T

Kenneth   Østbjerg

U14   DR 1

T

Kristian   Kildmand

U14   Dr 1

H

Marie-Louise   B Jäger

u14   Dr 2 Gudme

T

Søren   Haagen

u14   Dr 3 GOG

T

Kasper   Jørgensen

u14   Dr 2 Gudme

H

Anne   Rieck

U   12 Drenge 1

T

Stine   Winther

u12   Drenge 1

H

 

u12   Drenge 2

T

Carsten   Eriksen

u12   Drenge 2

T

Klaus   Eden

U   10 Drenge 1

T

Henrik   Find

U10   Drenge 1

T

Poul   Syberg

u10   Dr enge 1

H

Maria   Meldgaard

U10   dr B

T

Jakob   Landtved

U10   Dr B

T

Jacob   Albjerg

u14   Pige 1

T

Øjvind   Johansen

u14   Pige 1

T

Magnus   Wagner

u14   Pige 2

T

?

u14   Pige 2

 

 

u12   Pige 1

T

Jesper   Madsen  

u12   Pige 1

H

Vibeke   Møller

u12   Pige 2

T

Ida   Hoboldt

U10   Pige 1

T

Dennis   Larsen-Jensen

u10   Pige 1

T

Tanja   Larsen-Jensen

Minigruppen

 

 

U8

T

Frederik   Skou Hansen

 

T

Mads   Strate 

 

H

Signe   Juel 

U6   og U7

T

Søren   Nielsen 

 

T

Christoffer   Larsen

 

 

Tonny   Strandholdt

U5

T

Annette   Damkjær 

Babygruppen

 

 

Babygruppen

T

Vibeke   Møller 

Skriv en kommentar